{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Z POWODU ZWIĘKSZONEJ LICZBY ZAMÓWIEŃ, CZAS DOSTAWY MOŻE WYNIEŚĆ DO 14 DNI ROBOCZYCH

85 lat pasji do sportu

„Musimy zawsze mieć nadzieję, że będziemy grać lepiej niż kiedykolwiek wcześniej”.  René Lacoste. Od początku istnienia w 1933 roku marka Lacoste wspierała sportowców uprawiających tenisa i golfa, którzy wierzą w piękno ich gry oraz zawsze dążą do doskonałości.

Lacoste na kortach

Novak Djokovic to Nowy Krokodyl

Ten pochodzący z Serbii tenisista, lider rankingu ATP przez 223 tygodnie od 2011 do 2016 roku, mający na koncie ponad 60 tytułów, w tym 12 tytułów Wielkiego Szlema, jest znany ze wspaniałej dyscypliny, wytrwałości oraz poszanowania zasad fair play.

READ MORE

LACOSTE Tenis Takımı

Lacoste, tenis ruhunu canlandırmaya devam eden yetenekli oyunculardan oluşan takımı desteklemekten gurur duyar.

Novak Djokovic

Roberto Bautista-Agut

Dominika Cibulková

Pablo Cuevas

Benoît Paire

Pierre-Hugues Herbert

Nicolas Mahut

Hyeon Chung

Christina McHale

Jérémy Chardy

Guillermo García-López

Denis Kudla

Trzy legendy, ten sam duch Lacoste

Guy Forget, Gustavo Kuerten i Mats Wilander: trzech niezapomnianych międzynarodowych zawodników, którzy nie tylko mają bliskie więzi z marką Lacoste, lecz również bardzo wysoko cenią sobie wartości, które ta marka reprezentuje.

Roland-Garros

Lacoste jest partnerem stadionu Rolanda Garrosa od 1971 roku. Stadion ten został wybudowany dla legendarnych czterech muszkieterów, kwartetu francuskich tenisistów, do których zaliczany jest René Lacoste. Nie trzeba wyjaśniać, dlaczego ten turniej Wielkiego Szlema zajmuje szczególne miejsce w sercu krokodyla.

Miami Open by Itaú

W 2015 roku marka Lacoste stała się oficjalnym partnerem turnieju Miami Open prezentowanego przez Itaú. To pierwsze ważne partnerstwo American Masters 1000 odzwierciedla szczególne przywiązanie René Lacoste do Stanów Zjednoczonych, w których zdobył niektóre ze swoich najpiękniejszych zwycięstw, w szczególności Puchar Davisa.

NITTO ATP FINALS

Podczas tego wydarzenia, które stanowi widowiskowe zakończenie sportowego roku, ma miejsce spotkanie 8 najlepszych graczy z całego świata. Poprzez powiązanie swojej nazwy z tym prestiżowym turniejem marka Lacoste podkreśla swoje zaangażowanie w dążenie do doskonałości, które inspirowało markę od samego początku.

Lacoste na polu golfowym

Lacoste i golf

Romans rodziny Lacoste z golfem trwa od bardzo dawna. René Lacoste, który sam był miłośnikiem tego sportu, ożenił się z mistrzynią golfową Simone Thion de la Chaume, 13-krotną zwyciężczynią mistrzostw Francji. Ich córka Catherine, jedyna amatorka, która zwyciężyła w turniej US Open, również ma na swoim koncie imponującą liczbę zwycięstw, co potwierdza długotrwałą pasję rodziny do tej gry.

Daniel Berger – wszystkie oczy patrzą na tego młodego krokodyla

Daniel Berger zajmuje 28. lokatę w Oficjalnym Światowym Ranking Golfistów (na koniec 2017 roku). W tym roku ten obiecujący młody profesjonalista utrzymał swój tytuł podczas zawodów FedEx St. Jude Classic, a także, jako członek zespołu USA w Presidents Cup, przyczynił się do uzyskania zwycięskiego punktu dla USA.

Odkryj wybór

Trzy gwiazdy na golfowym firmamencie

Posiadacze kilku światowych rekordów, które wywindowały ich na szczytowe pozycje rankingów, ambasadorzy marki Thomas Levet, Patricia Meunier-Lebouc i Jean Van de Velde noszą kolory Lacoste na korcie i poza nim.

Golf Şemasında 3 Yıldız

Golf dünyasının zirvesine çıkmış, birkaç dünya rekorunun sahibi olan marka elçileri Thomas Levet, Patricia Meunier-Lebouc ve Jean Van de Velde, Lacoste renklerini taşır.

Puchar Rydera

Po raz pierwszy marka Lacoste będzie oficjalnym licencjobiorcą turnieju o Puchar Rydera, który odbędzie się na polu Le Golf National we wrześniu 2018 roku. Marka Lacoste ubierze europejski zespól do turnieju o Puchar Rydera juniorów.

Lacoste Ladies Open de France

Turniej kobiet Open de France po raz pierwszy zostanie zorganizowany w regionie Bordeaux. Przez ostatnie 6 lat odbywał się w Chantaco. Marka Lacoste jest zaszczycona, mogąc pełnić funkcję uprzywilejowanego partnera tego turnieju golfowego od 2011 roku, podtrzymując w ten sposób swoje więzi z tym eleganckim i fascynującym sportem.

Open de France

Co roku luksusowe okolice pola golfowego Le Golf National witają turniej Open de France, podczas którego najlepsi gracze z całego świata rywalizują ze sobą przez cztery pełne wrażeń dni. Od 2003 roku marka Lacoste może z dumą nazywać się oficjalnym partnerem tego wydarzenia – najstarszego europejskiego golfowego turnieju Open.

ODKRYJ WIĘCEJ

Konto zostało pomyślnie utworzone
Dobrze
Produkt został dodany do listy ulubionych

Produkt został dodany do ulubionych, Można zobaczyć w moich ulubionych.

powrót do pełnej listy
Wybierz rozmiar i dodaj do ulubionych