{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
BLACK FRIDAY ENDS IN:
--
DAY
--
HOUR
--
MINUTE
--
SECOND

DROGI UŻYTKOWNIKU, Z POWODU AKTUALNEJ SYTUACJI EPIDEMIOLOGICZNEJ REALIZACJA NASZYCH DOSTAW MOŻE SIĘ WYDŁUŻYĆ DO 10 DNI ROBOCZYCH. DZIĘKUJEMY ZA ZROZUMIENIE.

SOLIDARNOŚĆ Z SERCEM

L.12.12 Polo Merci

Ekskluzywna koszulka polo z limitowanej edycji stanowiąca wyraz wdzięczności dla wszystkich wolontariuszy i innych osób pracujących dla Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca

DUSZA SOLIDARNOŚCI

Ogromnie DZIĘKUJEMY!

Wolontariusze z sercem Dla tych, którzy wykazali się odwagą, którzy opiekowali się innymi, którzy niestrudzenie nieśli pomoc: Lacoste docenia wszystkich niezwykłych ludzi, którzy z odwagą i w duchu współpracy podążają za wizją niesienia pomocy.

Polo w podzięce...

Od 1933 roku Krokodyl ucieleśnia wartości marki Lacoste niezmiennie w tym samym miejscu: na sercu. Teraz nasz symbol zamknięto w obwódce w kształcie serca, w uznaniu dla codziennej pracy wolontariuszy na całym świecie. Ta klasyczna koszulka polo unisex w limitowanej edycji L.12.12 jest noszona jako znak solidarności, z całego serca.

Kupuj solidarnie

... wspierając IFRC

Kupując tę koszulkę polo, zapewniasz darowiznę od Lacoste dla Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, która wesprze wolontariuszy. Ich praca ma duże znaczenia, a oni sami nie dostrzegają różnic, które niestety wciąż potrafią nas dzielić. Wzajemnie wspierają się w niesieniu pomocy. Działali wczoraj, działają dziś i będą działać jutro.

Kupuj solidarnie

nasze obowiązki

L.12.12 Polo Merci

Solidarność z sercem

Odkrywaj

Maska L.12.12

Zbiorowy gest

Odkrywaj
Produkt został dodany do listy ulubionych

Możesz go wyświetlić z poziomu menu 'Ulubione'.