{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Strona Główna
Informacje oLacoste
LUDZIE
„NAJWAŻNIEJSZE JEST, BY STALE GRAĆ FAIR PLAY!”

Slogan sportowy René Lacoste to zasada postępowania w ramach naszej działalności. Marka LACOSTE kładzie duży nacisk na etykę oraz nasze wartości.

JEDEN KROKODYL, WILE KROKODYLI

LACOSTE to marka, dla której ważna jest różnorodność pracowników (ponad 40 narodowości). Ponad 10 000 pracowników na całym świecie tworzy, produkuje i sprzedaje elegancję, swobodę ruchu oraz francuskość.

ROZKŁAD MĘŻCZYZN I KOBIET WŚRÓD PRACOWNIKÓW W 2018 ROKU
67%
Women
33%
Men
* Rozkład mężczyzn i kobiet wśród pracowników.
61%
SPRZEDAŻ
34%
OPERACJE
5%
GŁÓWNE BIURO
* Rozkład pracowników według zawodu
 • 21%
  AMERYKA
 • 25%
  FRANCJA
 • 33%
  EMEA (BEZ FRANCJI)
 • 21%
  AZJA

Rozkład geograficzny w 2018 roku.*

AKADEMIA LACOSTE
AKADEMIA PRODUKCJI LACOSTE

W styczniu 2017 r. firma LACOSTE otworzyła na terenie swojego zakładu w Troyes szkołę – Akademię Produkcji Lacoste, w celu przeszkolenia około 100 nowych osób (rekrutacja na przestrzeni trzech lat), a także by kontynuować rozwój umiejętności zespołów swoich pracowników. To podejście sprawia, że Troyes staje się centrum doskonałości w obrębie Grupy. Dwie grupy pracowników zostały już przeszkolone pod koniec 2017 roku, a trzecia rozpocznie szkolenie w styczniu 2018 roku.

AKADEMIA SPRZEDAŻY DETALICZNEJ W SŁUŻBIE DOSKONAŁOŚCI

Uruchomiona w 2014 roku Akademia Sprzedaży Detalicznej przeszkoliła już ponad 5000 sprzedawców. Są ambasadorami, którzy promują markę LACOSTE klientom z całego świata poprzez programy opracowane w systemie e-learning oraz ożywione dzięki światowej sieci ponad 50 trenerów LACOSTE.

WYSOKIE WYMAGANIA JAKOŚCIOWE, SPOŁECZNOŚCIOWE I ŚRODOWISKOWE

Marka LACOSTE posiada kilka zakładów produkcyjnych na całym świecie, w których tworzone są kolekcje o uznanej jakości. Dzisiaj 15% wszystkich kolekcji prêt-à-porter wciąż powstaje w zakładach produkcyjnych marek. Ubrania Lacoste są produkowane w fabrykach, które – niezależnie od lokalizacji – zostały wybrane ze względu na zdolność spełnienia wysokich wymagań jakościowych, społecznościowych i środowiskowych.

 • JAKOŚĆ
 • SPOŁECZNOŚĆ
 • SPOŁECZNOŚĆ
LACOSTE DOŁĄCZA DO INICJATYWY ONZ GLOBAL COMPACT

W 2012 roku marka LACOSTE dołączyła do inicjatywy ONZ Global Compact, zobowiązując się do poszanowania i promowania, w obrębie swojej strefy wpływów, 10 powszechnie uznanych zasad dotyczących praw człowieka, standardów pracy, środowiska i walki z korupcją.

Odkryj pakt z Organizacją Narodów Zjednoczonych
Konto zostało pomyślnie utworzone
Dobrze
Produkt został dodany do listy ulubionych

Produkt został dodany do ulubionych, Można zobaczyć w moich ulubionych.

powrót do pełnej listy
Wybierz rozmiar i dodaj do ulubionych