{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
 • PL

  Wybierz język

 • Strona Główna
  O Lacoste
  LACOSTE,
  AUTENTYCZNA I CHRONIONA MARKA

  Pewność siebie, nieustępliwość, wytrwałość i dyscyplina: to narzędzia niezbędne, by odkryć swoją drogę w życiu.

  RENE LACOSTE

  DZIEDZICTWO INNOWACJI I AUTENTYCZNOŚCI

  Dziedzictwo Lacoste sięga czasów legendarnego tenisisty René Lacoste, twórcy koszulki polo Lacoste.

  Jego słynne koszulki wykonane z tkaniny petit pique zrewolucjonizowały świat sportu i mody oraz przyczyniły się do stworzenia marki, która dziś stanowi symbol elegancji i savoir-faire, innowacji oraz autentyczności.

  © Lacoste Archive

  © Lacoste Archive

  OCHRONA MARKI I JEJ EKOSYSTEMU

  Firma Lacoste od samego początku aktywnie chroni swojego znaku towarowego. Obejmuje to bieżące zobowiązanie wobec klientów, pracowników, partnerów oraz dostawców. To zobowiązanie jest wyraźnie przedstawione w Kodeksie postępowania oraz polityce Lacoste w zakresie SOB, podpisanych i przestrzeganych przez każdego z dostawców firmy.

  WALKA Z PODRABIANIEM

  Zagrożenie związane z podrabianiem jest dobrze znane wielu popularnym markom. Podrabianie to nielegalny handel, który ma niewiele wspólnego z „pochlebstwem” lub „darmową reklamą”. Stanowi zagrożenie dla zaufania klientów, a także dla możliwości marki w zakresie dalszych inwestycji i innowacji.

  Aby zapewnić sobie możliwość skutecznej walki z tą globalną plagą, firma Lacoste utworzyła zespół, którego szczególnym zadaniem jest ochrona i zabezpieczenie jej praw własności intelektualnej. Zespół ten współpracuje z organami władz publicznych z całego świata.

  LACOSTE CZŁONKIEM INTA

  W zjednoczeniu siła, dlatego Lacoste jest członkiem INTA (International Trademark Association) – największego stowarzyszenia znaków towarowych, którego celem jest wspieranie ochrony znaków towarowych i praw własności intelektualnej. Więcej informacji o INTA oraz kampanii UnReal można uzyskać tutaj.

  LACOSTE CZŁONKIEM ICC/BASCAP

  Firma Lacoste dołączyła również do inicjatywy BASCAP (Business Action to Stop Counterfeiting and Piracy) Międzynarodowej Izby Handlowej (ICC), której celem jest przeciwdziałanie podrabianiu produktów oraz piractwu. Więcej informacji na temat inicjatywy BASCAP oraz kampanii I Buy Real można uzyskać tutaj.

  GWARANCJA AUTENTYCZNOŚCI

  Aby zagwarantować autentyczność, jakość i wysoki poziom usług, firma Lacoste dystrybuuje swoje produkty poprzez sieć zatwierdzonych sprzedawców. Znajdź najbliższy sklep za pomocą naszego lokalizatora sklepów.


  Find Store

  KONTAKT

  Jeśli chcesz nasz powiadomić o produkcie, który wygląda podejrzanie z uwagi na jego wygląd, jakość, cenę lub miejsce pochodzenia, skontaktuj się z nami pod następującym adresem: counterfeit@lacoste.com. W miarę możliwości prosimy o szczegółowe informacje na temat sprzedaży (data, miejsce itp.) oraz zdjęcie miejsca i produktu. Gwarantujemy, że te informacje będą traktowane jako poufne. Dziękujemy za pomoc w ochronie znaku towarowego Lacoste.

  Konto zostało pomyślnie utworzone
  Dobrze
  Produkt został dodany do listy ulubionych

  Produkt został dodany do ulubionych, Można zobaczyć w moich ulubionych.

  powrót do pełnej listy
  Wybierz rozmiar i dodaj do ulubionych