{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

STANDARDOWE DOSTAWY REALİZOWANE SĄ W CİĄGU 3-7 DNİ ROBOCZYCH

© Lacoste Arşivi

Polo: sekrety legendy

René Lacoste stworzył legendarną koszulkę polo poprzez odcięcie rękawów koszuli. Odkryj savoir-faire, które kryje się za każdym szwem tego niezbędnego elementu sportowej garderoby.

Rewolucja polo

Elegancja wymaga przede wszystkim ubrań, które są dostosowane do sytuacji lub okoliczności”. Zgodnie ze swoimi słowami René Lacoste odcina rękawy koszuli z długim rękawem, która zdecydowanie nie pasuje do gry w tenisa. Rewolucja. Jest rok 1933. Powstaje koszulka polo, a wraz z nią – styl Lacoste.

Dlaczego L.12.12?

1. TO WYJĄTKOWA TKANINA
2. TO MODEL Z KRÓTKIM RĘKAWEM
12. TO WERSJA WYBRANA PRZEZ RENÉ LACOSTE

Sztuka produkcji

Chociaż od 1933 roku styl polo zmieniał się wraz z modą, metody produkcji pozostały takie same. Troyes, francuska stolica dzianiny, to miejsce, w którym narodziło się savoir-faire koszulek polo, eksportowanych dzisiaj na cały świat. Dzianie, farbowanie, cięcie, przymocowanie haftowanego krokodyla i łączenie elementów: te pięć etapów wymagających doskonałych umiejętności i wyczucia szczegółów nadaje koszulkom polo ich niepowtarzalny styl.

Dzianie

Przędza bawełniana, wybrana ze względu na wyjątkową jakość, jest dziana na okrągłej maszynie z wykorzystaniem unikatowej techniki, która nadaje słynnej tkaninie petit piqué wyjątkową trwałość i elastyczność.

Symbol krokodyla

Każdy krokodyl składa się z około 1600 szwów, zarówno gdy jest szyty na maszynie, jak i ręcznie haftowany. To prawdziwe świadectwo autentyczności każdej koszulki polo.

Łączenie

Każdy element jest zszywany ręcznie, w wyniku czego powstaje koszulka polo. W część rękawa i kołnierza wszywany jest oplot, aby wykończyć ubranie i wzmocnić jego strukturę.

Petit piqué, połączenie stylu i wydajności

Petit piqué to charakterystyczna tkanina o drobnych oczkach, z których szyte są koszulki polo Lacoste. Ta rewolucyjna dzianina zaprojektowana przez René Lacoste zapewnia legendarny komfort i elegancję koszulek polo.

POLO W ŚWIECIE MODY

Legenda powtarza się przez wszystkie pory roku. Tak jak powtórzyła swój styl. Kultowe polo jest aktualizowane co sezon lub odtwarzane w ramach współpracy, gdzie artyści i projektanci są źródłem inspiracji.

EXCITING POLO

Koszulka polo Classic Fit, modelowy styl

Dzięki unikatowemu stylowi, komfortowi oraz swobodnej elegancji koszulka polo L.12.12 szybko stała się ikoną stylu zarówno w klasycznej, jak i współczesnej garderobie. Którą lubisz najbardziej?

ODKRYJ WIĘCEJ

Produkt został dodany do listy ulubionych

Możesz go wyświetlić z poziomu menu 'Ulubione'.